„Nemo“ kempingas Jūrmaloje

Pats didžiausias kempingas Jūrmaloje yra „Nemo“ kempingas, įsikūręs Atbals gatvėje 1, Jūrmaloje, Vaivari kurortiniame rajone ant jūros kranto.

Šiame kempinge yra daug nedidelių medinių namelių su virtuvėlėmis ir mažais miegamaisiais, dušais, spintomis, kai kuriuose yra skalbimo mašinos, televizoriai. Tokio namelio 4 asmenų šeimai vienos paros kaina prasideda nuo 150 litų.

Atvykę nameliu ant ratų apsistoja tam skirtoje vietoje, paros kaina gyvenant nuosavame namelyje, yra apie 80 litų, vieta palapinei apie 50 litų. Kempingas „Nemo“ yra didelėje aptvertoje ir visą parą saugomoje teritorijoje paplūdimyje, su visais šiuolaikiškais poilsiu reikalingais patogumais. Prie kiekvienos palapinės statymo vietos ar džemperio aikštelės yra atvesta elektra, yra dušai, bendram naudojimui pastatytos skalbimo mašinos, bendros poilsio zonos, kuriose galima žiūrėti televizorių, veikia nemokamas bevielis internetas.

Daugelis poilsiautojų šį kempingą renkasi dėl gausybės įvairių laisvalaikio pramogų. Čia galima plaukioti, važinėtis dviračiais, buriuoti , žaisti paplūdimio tinklinį, maudytis ir pramogauti baseine nusileidžiant kelių skirtingų dydžių vamzdžiais. Maistą galima ruoštis patiems, arba užsukti į kempingo teritorijoje esantį barą arba restoraną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Įspūdžiai

Amber SPA Boutique Hotel viešbutis Jūrmaloje

Viešbutis „Amber Spa Boutique Hotel“ atsidarė 2009 metų vasarą ir nuo tada yra žinomas kaip vienas iš moderniausių bei prabangiausių viešbučių Jūrmaloje. Viešbutis randasi vos už 15 minučių kelio, važiuojant automobiliu, nuo Rygos oro uosto. Tarp Rygos ir viešbučio yra tik 25 kilometrai, o nuo turistų mėgstamos jūros „Amber Spa Boutique Hotel“ skiria vos 50 […]